Novinky O nás O plemeni Naši kokříci Štěňátka Odchovy Výstavy Výcvik Úprava srsti Výstavní kabátky Odkazy Kontakt

   Výstavy

     Ode dne, kdy jsem s Cherrynkou poprvé vlezla do výstavníko kruhu, abych předvedení totálně  pohnojila a odešla s VDčkem už uteklo mnoho let. Mám již za sebou obrobské množství předvedení svých i cizích kokrů, mnohá vítězství, které vždy potěší, i prohry, které mě posouvají dál. Vystavovala jsem na výstavách v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, Polsku, Neměcku a Chorvatsku, jako divák jsem se zúčastnila nejprestyžnější světové výstavy v Angii Crufts. Ačkoliv na tuto výstavu byla naše Perla 2x nominována, zatím nenastal čas pro vystavování v zemi původu, možná později.
     Na výstavách jsem získala mnoho přátel a potkala mnoho lidí, kteří mě obohatili, ať už svými schopnostmi a zkušenostmi, nebo naopak svým negativním chováním - špatná zkušenost taky zkušenost a všechno zlé je pro něco dobré. A protože raději dávám, než beru, tak se nabrané zkušenosti snažím předávat dál těm, co o to stojí, tedy většinou majitelům našich odchovů nebo páníčkům kokříků, o jejichž kožíšky se starám. Sama jsem se musela spokojit s rychlokurzem předvedení od pana Studeníka a zbytek se naučit sama podle kritiky rozhodčích, což nebylo vždy úplně snadné, proto se snažím pomoci v tomto ohledu ostatním, když je to v mých silách. Správná úprava a předvedení dělá polovinu úspěchu, ta druhá polovina už záleží na kvalitě zvířete.
     Pokud jdete poprvé na výsavu a nevíte, co od toho očekávat, na co se připravit, pak zde naleznete aktualizovaný článek Poprvé na výstavu. Zde pak fotogalerii našich úspěchů a nejhezčích výstavních chvil, jak čas běžel.